Фізичний розвиток дітей – це не лише корисно, а й весело
30/10/2017

Допомагало школярам у змаганнях і новеньке спортивне обладнання, яке закупили на кошти міні-гранту. Його ж, у свою чергу, Меджибізька тергромада отримала за перемогу в конкурсі між ОТГ від Благодійного фонду родини Кольгофер.

Учні Требухівської та Лисогірської шкіл змагались між собою за першість. Організатори підготували для них 6 конкурсів – так звані станції, кожна з яких  містила в собі 3 підконкурси. Діти проходили різноманітні квести, малювали плакати на тему здорового способу життя. Також стрибали на скакалці, крутили хула-хупи, оббігали перешкоди, набиваючи м’ячик на тенісній ракетці.  В кінці кожного змагання команда-переможець отримувала підказку. Та група, яка швидше відгадає зашифрове, прислів’я і стане переможцем. Завдяки такому різноманітті завдань кожен учасник міг проявити свої здібності.

У результаті перемогу здобули «Лисогірські джмелі». Й за свої старання отримали кубок. Інші учасники теж не залишилися без призів, адже головне – участь.

Учні, в свою чергу, мали змогу ще раз переконатися, що фізичний розвиток – це не лише корисно, а й весело, що, власне, і мали на меті організатори. А ось територіальна громада отримала спорядження для фізичного виховання дітей. І завдяки цьому вчителі планують проводити подібні заходи все частіше.  А з підтримкою благодійних організацій – в населення є така можливість. Все для того, аби виховати здорове молоде покоління.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz