Як у Шрубкові веселими піснями та запальними танцями День села відзначали
17/10/2018

Щирими українськими піснями, веселими сценками та запальними танцями провели свято рідного села жителі Шрубкова, Летичівського району. Відзначають день народження населеного пункту вже котрий рік поспіль. Мешканці урочисто збираються у тутешньому Будинку культури, аби вшанувати важливу історичну подію краю.

Традицію відзначати свято відновили усього декілька років тому. І не дарма. Адже тепер існує вагомий привід знову повернутися до рідних просторів. Село уже 4 роки як увійшло до об’єднаної територіальної громади. Люди відзначають: очільники вже почали робити дороги, провели воду, покращують благоустрій та зважають на думку кожного односельчанина. За цей час зроблено багато, та на досягнутому, кажуть, не зупиняються.

Проте, розвиток громади був би не повноцінним без підтримки та допомоги благодійників, які про жителів Шрубкова пам’ятають, і не лише на свята. Адже для будь-якого прогресу потрібен поштовх, а дружня та щира підтримка ніколи не буває зайвою. Кращими друзями усіх мешканців села не перший рік є Благодійна організація “Фонд родини Кольгофер”, яка докладає немало зусиль для створення добробуту мешканців цієї місцини. Допомагають не словом, а ділом.

Опісля співів та танців не обійшлось і без солодких сюрпризів від благодійників. Також жителі села варили запашну юшку у справжньому українському казані. Люди танцювали, раділи та дякували за можливість зібратися та насолодитися таким святковим дійством.

Завдяки новоствореній територіальній громаді мешканці села самі вирішують, куди їм витрачати кошти, та дбають про розвиток своєї території завдяки тим, хто надихає та допомагає у всіх задумах.

Наразі планів на майбутнє багато, та спільними зусиллями збираються реалізовувати їх вже найближчим часом.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz