Галасливо, весело та святково: у Летичеві 110 річницю роботи відзначила гімназія
12/02/2019

Днями у Летичеві було напрочуд галасливо, весело та святково. Так аж 110 річницю своєї роботи відзначала головна місцева школа. На честь ювілярки та її завзятих працівників у маленькому містечку розгорнулось справжнє торжество із танцями, співами та рікою щирих побажань.

У Летичеві, колишньому повітовому місті, у  1909 році була відрита перша  гімназія. До слова, ще раніше цей будинок був спиртовим заводом. Через невеликі розміри приміщення заняття у ті часи проводилась у дві зміни. Звісно що освіта дітям простих мешканців була недоступною – тут навчалися лише нащадки високопоставлених чинів.  

Окрім святкування такої знаменної дати, нині відзначають ще один ювілей. Як з’ясувалось, нинішній статус гімназії заклад носив не завжди. З 1967 року це була середня школа номер 2 міста Летичів, проте спільними зусиллями учнів та педагогів усе ж вдалось повернути горде звання гімназії.

Наразі у навчальному закладі здобувають знання 523 школярі  від 1 до 11 класу, яких навчає досить потужний та креативний педагогічний штат. Відповідно, його утворюють 56 вчителів. 

Головне святкування відбувалось у стінах місцевого Будинку культури. Звучали не лише слова привітань та побажань, а й мелодії різноманітних концертних номерів. До святкування долучились як малеча, так і доросле покоління. Зізнаються, готувалися ретельно та завчасно.

Аби розділити урочисті моменти, на святковий концерт завітало чимало гостей ледь не з усієї України. Одним із таких є  Михайло Марциняк. Чоловік очолює одну  із шкіл Львова уже 33 роки. Тому із власного досвіду бажає сприймати цей ювілей лише як маленьку частину великої історії.

Завітало на святкування й багато друзів, благодійників та меценатів, від котрих  окрім щирих слів та позитивних емоцій ювілярка отримала ще й чимало подарунків. Не залишилась осторонь такого дійства й Благодійна Організація «Фонд Родини Кольгофер», які чимало років тісно співпрацюють із гімназією.

Школа – один із найкращих періодів у житті кожної людини. Перші знання, навички, перші пережиті щирі почуття та емоції –  усе це ми отримуємо у рідних стінах навчального закладу. Завдяки педагогам, які дарують своїм учням частинку свого серця та безцінний досвід, ми виходимо у життя достойними людьми.

Тож відзначивши свій 110 ювілей, Летичівська гімназія знову повертається у звичні шкільні будні, аби через не один десяток літ знову зустрітись із тими, для кого її стіни стали рідними.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz