Представницям прекрасної статі подарували свято у Старокостянтинівському клубі «Надвечір’я»
26/03/2019

Жінка з давніх-давен буда охоронницею, годувальницею, коханою та  матір’ю. Вона захищала свій дім та дітей. Піклувалася про сьогодення та планувала майбутнє.  Для чоловіків жінка – це муза, натхнення, пристрасть, сенс життя. В усі часи ніжній половині людства присвячували вірші, пісні, романси та поеми, боролися за їхню прихильність та серце. Нині ж в продовження весняного жіночого свята вшанувати представниць прекрасної статі вирішили у Старокостянтинівському клубі «Надвечір’я»,  якому, до слова, зовсім скоро виповнюється 11 років.

Роль жінки у сучасному світі важко недооцінити, адже на її тендітні плечі іноді випадають чималі випробування, які долаються із гордістю та неоціненною силою.  Серед учасниць клубу та запрошених гостей теж  чимало жінок, котрі за своє життя удостоїлись звання почесних громадянок, народних вчителів, медиків, матерів-героїнь та й просто надзвичайних пані, котрі мають неабиякий життєвий досвід, жіночу мудрість та добре серце.

У цей день, як і прийнято з нагоди весняного свята,  чарівну половину клубу вітали гарними словами, піснями та віршованими рядками.

Не залишились любі жінки і без уваги тих, хто завжди та усіма силами намагається зробити їх життя яскравіше та протягнути руку допомоги у скрутні хвилини. Тож уже традиційно і не з пустими руками, аби привітати дорогих жінок, до весняного свята у Староконстянтинові долучилась і Благодійна Організація «Фонд родини Кольгофер».

Учасники клубу та запрошені гості іще довго насолоджувались прекрасним вечором  у приємному колі – із піснями та танцями, даруючи один одному позитивні емоції, які запам’ятаються надовго.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz