У Старокостянтинові відроджували традиції минувшини
10/07/2017

Фестивальний майданчик розташувався на набережній. Тут і атракціони, і виставки хенд-мейду, і кухня просто неба. Проте офіційним початком стала урочиста хода, яку очолювали козаки на конях.

Це вже 5-й фестиваль. І щороку він набирає масштаби. Цього разу сюди з’їхалися фольклорні колективи з 9-ти областей України.

Фестиваль приурочений до купальських свят. А яке Купала без вогнища та віночків? Прадавні традиції повернули усіх гостей у минуле, багате культурою та звичаями.

Організація фестивалю потребує чималих зусиль. Адже серед учасників – декілька сотень чоловік. Тож бажанню культурного розвитку посприяли і благодійники.

Самі ж колективи можуть похизуватися і досвідом, і здобутками. Серед запрошених – навіть народні артисти України з Харківської області.

Позаду сцени – знаменитий палац Острозьких. А поруч нього історичною атмосферою перед виступом надихаються колективи.

А вінницькі гості приїхали з прадавнім українським інструментом – лірою. Саме на таких колись грали кобзарі.

Для тих, хто відгукнувся на запрошення та приїхав поділитися своєю творчістю, на сцені пролунали слова вдячності. Талановитих також відзначили й подарунками, на згадку про фестиваль.

Чимало місцевих колективів українську пісню прославляють і за кордоном. Проте діляться: на рідній землі приймають найтепліше. Тим паче, коли будинки культури на Хмельниччині  до життя повертають меценати.

Командна робота, творчий дух та натхнення учасників зробили свою справу. Фестиваль масштабний та гостинний. Набережною лине українська пісня і мимоволі повертає у минуле. А дитячі посмішки і здобутки колективів стають запорукою віри у гарне майбутнє.

 

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz