Вчителювання не проміняють ні на що: в Україні відзначають День працівника освіти
18/10/2019

Олена Михайлівна – яскравий приклад людини, який вважає свою роботу покликом душі.  Ділиться, школа – це те місце, де вона черпає натхнення та щодня віддає частинку себе.

Шкода, однак лише один раз на рік ми на повну віддаємо шану нашим наставникам. Цьогоріч день працівника освіти припадає на 6 жовтня. Втім, більшість шкіл вітають своїх педагогів напередодні. 15 ліцей – не виняток.

Уже на порозі школи відчутно святкову атмосферу. Різнобарвні кульки, безліч усмішок,  щасливі очі –  сьогодні точно не простий навчальний день. Учні від найменших до найстарших дякують тим, хто за роки навчання став для них не просто вчителем, а цінним наставником та найкращим другом.

Не лише словами вітали дітлахи своїх педагогів. Більшість з них власноруч зробили своїм вчителям невеличкі сюрпризи, чим зворушили їх до сліз.

Самі ж педагоги діляться, роботу свою обожнюють. Кажуть, це невичерпне джерело енергії та наснаги, навіть коли провели у школі вже значну частину свого життя.

Олександр Вікторович лише нещодавно ступив на викладацьку стежку. Він доповнив нечисленну частину чоловічої складової колективу, і каже, впевнений, що це і його покликання.

Міський голова долучився до привітань та вручив «корисні» подяки.

А чи слід вважати подарунки на свято педагогам підлабузництвом? Пані Світлана переконана – ні, якщо це щиро.

Тож прийміть і наші щирі поздоровлення. Адже це так важливо і водночас надзвичайно складно та відповідально – дарувати знання та готувати маленьких людей до часом складного, однак таки прекрасного життя.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz