Вечір-зустріч з ветеранами війни, праці «Перлини душі людської»
28/02/2017

У селі Великі Мацевичі відбувся вечір-зустріч з ветеранами війни, праці «Перлини душі людської», який організували працівники місцевої школи, відділу культури, ветеранської організації та БО «Фонд родини Кольгофер».

У житті ветеранів є чимало дат – радісних і скорботних. Тому зібравшись на цю зустріч вони згадували юність, обпалену війною, та післявоєнні роки. Серед присутніх були і ті, котрих було вивезено до нацистської Німеччини як остарбайтерів.

Поділилися своїми спогадами ветерани праці, які удостоєні високих державних нагород. Серед них – Тарасюк Лідія Василівна, Шевчук Григорій Денисович, Царук Євгенія Панасівна, Кухта Віктор Григорович і Царук Марія Василівна.

Учні Великомацевицького НВК підготували концертну програму та привітали гостей піснями. Також до ветеранів з привітаннями звернулась директор Великомацевицького НВК Куйдан Ольга Юріївна та голова ради ветеранів війни ти праці Данильчук Лідія Дмитрівна. Представник благодійної організації «Фонд родини Кольгофер» Бугера Валентина Миколаївна привітала ветеранів з наступаючими святами, Днем визволення села та Міжнародним жіночим днем та вручила подарунки.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz