День села Грушківці: як розвиваються опісля утворення ОТГ та як розважаються
26/07/2018

Традиційні українські пісні, розваги для малечі, смачна юшка та веселощі біля місцевого клубу. Усе це свідчить лише про одне – тут гуляють День села. Цими вихідними своє 225-е день народження відзначили у Грушківцях Летичівського району.

Традицію відзначати свято відновили усього 5 років тому, і не дарма! Адже тепер існує вагомий привід знову повернутися до рідних просторів, навідати батьків, бабусь та дідусів. Уродженці села у передостанню неділю липня з’їжджаються звідусюди – і з області, і зі столиці, і навіть з інших країн.

Розповідають, село от як уже 3 роки увійшло до об’єднаної територіальної громади. За цей час, кажуть, зроблено багато, та на досягнутому не зупиняються.

Проте, розвиток громади був би неповноцінним без підтримки та допомоги благодійників, які про жителів Грушківців не забувають. Так, благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» за цей час забезпечили дитячі садочки двох сіл меблями, а також подарували матеріали для ремонтних робіт. Також, вони постійні гості будь-якого свята.

Населення села – близько 600 чоловік, і  мало не кожен переконаний – розвивати рідне село украй необхідно. В когорту цих людей сміливо можна внести родини, які мають 5 і більше дітей, а матері у них – справжні героїні. Саме їм у цей урочистий день вручили подарунки представники Благодійної організації «Фонд родини Кольгофер».

Люди дякують благодійникам, адже переконані – доки про них пам’ятають, доти наш край зможе зростати і ставати кращим із дня у день.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz