Доброта очима наймолодших: БО «Фонд родини Кольгофер» знову оголошує конкурс дитячого малюнку
15/03/2018

26 найкращих малюнків у 26 річницю Незалежності України. Так, у 2017 році Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» підбила підсумки доброго, світлого та щирого конкурсу дитячого малюнку. Переможці отримали цінні призи, а роботи усіх учасників, яких, до слова, було майже 3 тисячі, утворили полотно з контурами держави. Стараннями дітей та організаторів з’явився ще один допис у Книзі рекордів України. А своїм співом тішила творчу малечу Злата Огневич. Збавляти обертів у такій діяльності благодійники не збираються, і уже розпочали прийом робіт-2018.

Відтворити на папері найчесніший вчинок та відобразити усі прекрасні сторони цього світу можуть усі талановиті та кмітливі. Кваліфіковане журі відбере сотню найцікавіших робіт, які представлять урочисто на виставці. А кращі з кращих відзначать грамотами та подарунками. Проанонсували це малечі та вчителям у театрі перед початком однієї із вистав.

Підбиватимуть підсумки та даруватимуть свято уже 1 червня, на День захисту дітей. А прийом робіт триватиме до 1 травня.

Благодійники впевнені, що конкурс дитячого малюнку під гаслом «Творімо добро заради миру» допоможе реалізуватися творчому потенціалу найменших українців, зможе ще раз нагадати малечі, які справи варті поваги та як слід чинити у буденному житті. І ще раз доведе, що добро цінують та робити хороші справи – це гордісно та почесно.

Музою цьогорічного конкурсу стане фіналістка першого сезону талант-шоу «Голос країни», власниця унікального народного тембру, талановита донька своєї матері, Героя України Ніни Матвієнто та дружина Арсена Мірзояна – Тоня Матвієнко.

1 червня, окрім нагородження, на сцені театру Старицького оживуть ще 2 проекти. Серед них – Перша дитяча театральна академія, учасники якої і будуть задіяні у виставі та дитяча академія мистецтв.

Деталі про участь у конкурсі шукайте на сайті Благодійної організації «Фонд родини Кольгофер». Творіть від серця та творіть добро.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz