Хмельницька малеча показала свої таланти: відгомонів дитячий конкурс «Пан та Панночка Подолянчики»
05/12/2017

Конкурс відбувався у три етапи. Спершу дітки представляли себе, згодом презентували свої таланти, а на завершення –  вихід у вечірніх нарядах. До слова, гостей в залі було чимало. Адже не тільки батькам учасників було цікаво побачити, які ж таланти мають маленькі хмельничани.

Однією з суддів стала міні-міс Світу – Юлія Грабовська. Сьогодні вона допомагає оцінювати молодших. Каже, дуже приємно спостерігати за виступами – адже і сама колись починала свою модельну кар’єру з участі в ось таких дитячих змаганнях.

Переможених сьогодні не було: всі учасники отримали призи. Одна з суддів подарувала дітям запрошення на конкурси краси в різні міста України. Окремим –  навіть за кордон. А ось з основними відзнаками посприяв благодійних фонд родини Кольгофер. Цьогоріч вони підготували для конкурсантів щедрі подарунки. Нагороджували учасників у  кожній віковій категорії. Відповідно, жодна дитина не залишилася поза увагою.

Завдяки такому святу дітлахи Хмельниччини мають можливість побороти страх перед публічними виступами. Разом з тим дійство пробуджує впевненість, наполегливість, артистизм, а також допомагає знайти багато друзів. «Пан та Панночка Подолянчики» – хороша традиція Хмельницького. І її варто берегти та розширювати свої горизонти –  залучати не тільки мешканців міста, але й області.

 

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz