Малеча продемонструвала свої таланти на відбірковому кастингу «Першої театральної академії»
03/03/2018

Майбутні актори театру та кіно, артисти, які лише на старті свого творчого шляху. Співали,танцювали, декламували вірші та показували пародії – все для того, аби потрапити до «Першої театральної академії».  Для дітвори Хмельницького влаштували справжній кастинг . А до складу журі увійшли визнані фахівці театрального мистецтва, які мало не з першого погляду можуть зрозуміти, у якому напрямку дитині потрібно рухатися далі.

Відбір влаштували для того, аби малеча змогла проявити  усе те, що знає і вміє, те, чим пишається. Можливо, поки це вдалося не всім, – дехто ще й не всі літери вимовляє, – та академія на те й покликана, щоб кожен дар не був згаяний даремно, а лише розвивався далі.

На відміну від гуртків з радянської епохи, які навчають однобічно, концепція академії – нова та оригінальна. Проект передбачає усесторонній розвиток  творчої особистості з ухилом, звісно ж, на акторську майстерність.

А доки одні робили перші спроби підкорити сцену та демонстрували хист до акторської майстерності перед професіоналами, інші помітно нервували  за лаштунками, адже бажання навчатися саме тут – невимовне.

Юні та амбітні. Мету розвивати власну особистість потрібно живити ще змалечку, тому Хмельницький обласний науково-методичний центр культури та мистецтва і впроваджує інновації, аби виховати достойне покоління для майбутнього України.  Однак, як стверджують, організувати процес не змогли би без допомоги небайдужих.

Спільними силами до розвитку молоді. Таланти, які не можливо не помітити – сьогодні вони тут. Кожен вражав своєю індивідуальністю: одні гумором, а дехто розчулював мало не до сліз…

До слова, це  вже другий втілений у життя науковим центром спільно з Благодійним фондом родини Кольгофер задум.  «Майстерня зірок» –  проект, який успішно функціонує понад півроку. І його вихованці за такий короткий відрізок часу вже мають чим пишатися..

Щасливі діти – радість та гордість батьків. Ми стали свідками згуртованості юних дарувань, від яких лунали не лише пісні, а нотки радості.

Досвід першого проекту дав старт і наступним задумам. Відтак, заявити про себе на кастингу театральної академії завітало близько півсотні дітей.

Безпосередні та відкриті, сповнені яскравих емоцій та наснаги рухатися далі. Діти – це майбутнє,і їхньому розвитку, безумовно, потрібно сприяти. А хто ж це буде робити, як не дорослі, які вірять у них та пишаються їхніми досягненнями.

 

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz