Відкриття концертного сезону Хмельницької обласної філармонії
19/09/2019

За підтримки БО “Фонд родини Кольгофер” буде відбуватись відкриття концертного сезону Хмельницької обласної філармонії.

 

26 вересня, четвер, початок о 18:30

Академічний симфонічний оркестр

Диригент – СУНЬ СЮЙН (Китай-США)

Солістка – ЮЛІЯ ВАН (скрипка, Китай-Німеччина-Україна)

  

Сунь Сюйн – уродженець Китаю, відомий диригент, вищу музичну освіту отримав в Університеті Місурі Канзас сіті та Колумбійському університеті Нью-Йорка. З 2003 року його було запрошено на посаду артистичного директора та диригента симфонічного оркестру Південної Юти, з яким й до нині він здійснює численні творчі ініціативи. Розмаїті концертні програми, музичні прем’єри, записи на диски, гастролі – усе те, чим насичено творче життя Маестро сьогодні. Не менш важливими здобутками відзначена і його педагогічна діяльність, зокрема на посаді професора Університету Південної Юти. У 2015 році ім’я Сунь Сюйн серед 30 професіоналів в галузі американської музики, у 2016 році його визнано кращим педагогом року у Південній Юті.

 

Юлія Ван народилася в 1996 році в м. Маріуполь. З шести років почала грати на скрипці. У 2007 році поступила в Київську середню спеціалізовану музичну школу імені М.В. Лисенко (клас Людмили Овчаренко). З 14 років вчиться в Музичній Консерваторії в Ганновері (Німеччина) клас професора Кшиштофа Вегжіна (Krzysztof Wegrzyn). Юлія Ван – лауреат міжнародних конкурсів в Італії, Україні, Росії, Болгарії та в Молдові. Брала майстер-класи у знаменитої скрипальки Іди Гендель, а також у маестро Джона Стрітса. Юлія Ван стала стипендіатом фонду Ієгуді Менухіна “Live Music Now” в 2014 році. 
Впродовж навчання часто виступала на концертах в містах України, Німеччини, Іспанії, Італії, Росії, Польщі, Франції та Голландії, в тому числі з Симфонічним оркестром Ганновера (Німеччина), з Камерним оркестром Граубюнден (Швейцарія), і з Академічним симфонічним оркестром Національної філармонії України під керівництвом диригента Романа Кофмана (Україна). 

 

У програмі концерту:

Л. Колодуб – Українська карпатська рапсодія, 4 част.

П.І. Чайковський – Вальс з балету “Спляча красуня”

Хе Джаньхао, Чень Ган – Концерт для скрипки з оркестром “Метелики”

Л.В. Бетховен – Симфонія №5

 

http://oblfilarmonia.com/great_hall/Opening

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz