Як у Русанівцях День села святкували
04/10/2017

Запашний шашлик, навариста уха, картопля зі скоринкою, різноманітні десерти – усе, чого душа забажає.  Подібні заходи тут влаштовують 4 рази на рік, аби селяни могли відволіктися від буденності, поспілкуватися та просто відпочити.

Лише вперед. Розвиваються Русанівці завдяки коштам, що отримують від здачі в оренду своєї землі,  та за підтримки підприємців і благодійних організацій. Саме вони дослуховуються до усіх прохань селян. Так, на сьогодні село уже освітлюється у темну пору, а дороги встелені щебенем. Староста села розповідає: на цьому зупинятися не будуть, адже на майбутнє ще багато планів.

На святкування завітали не лише місцеві жителі. Прибули також і старости з ближніх сіл, аби поглянути, як змінилися Русанівці.

У гості завітали і доброчинці, які неодноразово долучалися до розвитку села – «Благодійний фонд родини Кольгофер», від яких Русанівці на святі отримали черговий щедрий подарунок  –  для подальшого удосконалення.

Місцевою цікавинкою є невеличка Христовоздвиженська церква, одна з найстаріших на Хмельниччині. Її переносили та перебудовували не один раз, проте зараз це духовне святилище для селян. Цим жителі дуже пишаються, а саме село продовжують вдосконалювати і вірять, що далі буде тільки краще.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz