Як у Ярославці усім селом Купала святкували
07/07/2017

Як тільки сонце сховалось за обрій, на галявині біля річки зібрались мало не усі жителі с. Ярославка, аби гуртом відсвяткувати Купальську ніч.

Із покоління в покоління. Про вірування у рідному селі тут переповідали своїм дітям, розказують онукам, та й навчатимуть дотримуватись українських традицій і правнуків.

Якщо для одних Івана Купала має традиційний характер, то для декого із «бабусиних казок»  вперше переросло у справжнє, ще небачене досі свято.

Святкування, яке об’єднує народ, готували всім селом. Кожен житель від наймолодшого до найстаршого вніс частинку власної душі до спільної доброї справи.

Щоб село жило і не лише рясними полями. Ярославка багата молодими талантами, які прагне реалізовувати. Сприяють бажанню культурно розвиватись благодійники.

Стомлені важкою працею та щасливі, що рідний край став  великою, міцною родиною, жителі Ярославки із особливим захватом аплодували та підспівували талановитій молоді .

Танцювали, співали та готувались куштувати уху. Здавалось, що кожен тут віддався святу на повну, забувши про всі турботи. У цю ніч Купальське вогнище палахкотіло як на галявині, так і у серцях. Містичний дух свята Івана Купала у Ярославці  панував до ранку, не стомлюючи селян ні на мить.

 

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz