Його творчість буде жити вічно: у Хмельницькому відбувся суперфінал конкурсу ім. Миколи Мозгового
03/10/2019

Його пісні заворожують та до душі кожному слухачеві. Микола Мозговий – видатний український співак, композитор, народний артист України. Окрім того Микола Петрович – наш земляк, народився він на Волочищині. Його творіння – «Минає день», «Моя перша любов», «Край, мій рідний край» та ще не один десяток композицій, які підкорили кожного. Проте у 2010 році життя легендарного виконавця обірвалося. І хоча митця уже немає з нами, його творчість продовжує жити. Зокрема, у пам’ять співака Хмельницький обласний науково-методичний центр організував конкурс «Грай, музико моя». І от у театрі Старицького відбувся суперфінал.

Оцінювало таланти компетентне журі. Одразу після виступу конкурсантів оголошували оцінки кожному учаснику. Примітно, що на бали таки були доволі щедрими. Воно і не дивно, адже діти виконували пісні Миколи Петровича із захватом, трепетом та розумінням. Поспілкувавшись з членами журі, дізнаємося, більшість з них були особисто були знайомі з Мозговим.  І про видатного співака – лише теплі спогади.

Самі діти із великим задоволенням виконують пісні Миколи Петровича. Кажуть, його творчість – це те, що буде вічним. Самі знають їх ще з юних літ і вірять, минуть роки, і вони переспівають ці композиції і своїй малечі.

Боротьба за першість була запеклою: усі учасники доволі сильні вокалісти і журі довелося нелегко, адже потрібно було обирати кращих із найкращих! Нагороджували дипломами та кубками за участь, були переможці у різних категоріях, а найкращий отримав гран-прі у розмірі 15 тисяч гривень. Та цього всього могло би не відбутися без доброчинців, які певні, що українське мистецтво необхідно розвивати, а молоді таланти – всіляко підтримувати. Одними із них стала Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер», які підготували для переможців коштовні подарунки.

Це було не востаннє. Обласний конкурс-фестиваль імені Миколи Мозгового завершився, але організатори уже планують тур по області із усіма суперфіналістами. Таким чином уся Хмельниччина знатиме, що наш край має багато талантів і звісно, увіковічнює пам’ять видатного співака Миколи Мозгового.

 

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz