За підтримки благодійників зі столиці до Хмельницького приїхав “Батько”
14/04/2017

Аби Україна розквітала. Рік за роком нестримний потік життя йде уперед, проте, на жаль, не завжди на людську долю випадає щастя – бувають біди, труднощі та біль. Подолати скрутні часи та усміхнутися промінцям сонця допомагають благодійники. Яскравим прикладом на Хмельниччині є благодійна організація «Фонд родини Кольгофер». Нині засновники фонду – Оксана та Валерій Кольгофери – поширюють свою діяльність і на всеукраїнському рівні. Благодійники завжди підтримують тих, на чию долю випали непрості випробування. І, звісно, не залишають поза увагою і визначні досягнення талановитих та подекуди унікальних українців. Та, безперечно, основним напрямком фонду і досі залишаються сімейні цінності. Адже лише родина – той пласт, на якому будується міцна фортеця людського щастя. Саме тому за сприяння доброчинців ще 25 березня у столичному кінотеатрі «Київська Русь» світ побачив грандіозний гостросоціальний проект «Батько». А вже нині унікальна фотовиставка завітала і до Хмельницького. Загалом, ідея створення цього насправді особливого проекту виникла у творчої групи «Виключно зайві». Його мета – приваблення уваги українського суспільства до ролі батька у сім’ї та родині.

Люди з різних куточків України, зі справжніми емоціями та почуттями. Організатори готували проект до презентації впродовж декількох місяців. І тепер усі охочі можуть у кожній світлині побачити особистість батька – як відважного захисника, батька – як чуйного наставника, батька – як приклад для власного сина. Благодійний фонд родини Кольгофер з особливою шаною долучився до створення цієї щирої експозиції. Позаяк, доброчинці переконані – міцна родина породжує сильну країну та могутню націю.

Ще однією з цілей проекту є показати, якими насправді є наші чоловіки. Адже у кожному чоловікові за образом мужнього, суворого та відважного мужчини ховаються ніжні та чуйні особистості, в яких також є почуття та відверті емоції. Можливо, вони не завжди готові їх відкрити, проте вони теж здатні відчувати справжню непідробну любов, радість та тугу.

Першою оцінила чорно-біле мистецтво хмельницька молодь. Спершу дівчата з хлопцями переглянули знімки, а потім організатори презентували фільм про те, як створювався гостросоціальний проект.

Загалом, у студентів фотовиставка викликала чимало емоцій. А в декого навіть і сльози. Дівчата зізнаються: після сьогоднішнього дня будуть турботливіше ставитися до своїх батьків та більше спілкуватимуться із татусями. А це головне, чого намагалися досягнути як організатори, так і «Фонд родини Кольгофер».

Завдяки благодійному фонду хмельничани та усі приїжджі гості зможуть насолоджуватися таким унікальним та водночас відвертим мистецтвом до 1 травня. Далі виставка помандрує іншими містами України. У загальному планують охопити усі куточки нашої квітучої Батьківщини та зазирнути до серця кожного українця.

Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» переконує: міцна родина – це запорука сильної та могутньої держави, і, звісно, єдина опора кожної людини у найскрутніші часи. Тож, любіть та поважайте своїх рідних, не забувайте казати їм слова вдячності. Адже саме вони подарували нам долю, виховали нас, поставили на ноги та дали те, за що не годен віддячити і за сторіччя – життя.
Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz