When philanthropists and lawyers work for the good of the community
03/12/2015

Kolgofer Family Fund helps citizens in various matters. It was created public receptions, representatives of which give people free primary legal assistance. Volunteers go in regions, advising people and helping them to solve a variety of legal issues.


Благодійний фонд родини Кольгофер допомагає громадянам у різних питаннях. Було створено й громадські приймальні, представники яких надають людям безоплатну первинну правову допомогу. Волонтери проводять виїзні прийоми, консультуючи громадян та допомагаючи їм вирішити різні юридичні питання. Тепер же Валерій Кольгофер підписав договір про співпрацю з директором Хмельницького центру надання вторинної правової допомоги. Тож результати їх роботи будуть ще помітнішими.

Надзвичайно важливим моментом є те, що у таких центрах надають не просто консультації, а й практичну допомогу. Професійні адвокати відстоюють інтереси громадян абсолютно безкоштовно у разі їх звернення у Центр надання правової допомоги.

Благодійний фонд родини Кольгофер працює ще з 2007 року. За цей час їм вдалося підтримати дуже багато громадян, надаючи як консультації так і матеріальну допомогу. Директор Хмельницького центру надання правової допомоги висловив свою вдячність за таку інтеграційну діяльність. Адже тепер громадяни отримуватимуть ще більш професійні консультації.

Підписання договору про співпрацю дасть змогу своєрідного обміну клієнтами: від первинної до вторинної правової допомоги.

Через створення територіальних громад правових питань у громадян точно побільшає, бо поки що нові адміністративні установи функціонують ще не повністю. А от у Центрах надання безоплатної правової допомоги з громадянами уже працюють.

У Хмельницькій області працює 4 центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. За час роботи такого центру у місті туди звернулося майже 400 громадян.

Це справді надзвичайно корисна справа, адже не кожна людина може дозволити собі послуги юриста чи адвоката. Завдяки співпраці Благодійного фонду родини Кольгофер та Центру з надання безоплатної правової допомоги, людям буде легше відстояти свої інтереси.
Tell your friends about this entry in social networks

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz