Gifts from St. Nicholas: Khmelnitskiy benefactors visited children in Starokonstantinov.
22/12/2015

Gifts from St. Nicholas: Khmelnitskiy benefactors visited children in Starokonstantinov.


Цієї ночі дітлахи чекають з особливим нетерпінням, адже на ранок під подушкою вони знаходять перші різдвяні подарунки. Святий Миколай – це той добродій, якого мріють побачити у себе на порозі навіть дорослі.

У Хмельницькому також є свої добродії, які не залишають малечу без уваги. Щороку діти в садочках Староконстянтинова та району отримують новорічні ласощі від благодійного фонду родини Кольгофер. Традиційно доброчинці допомагають дідусю Миколі обдарувати усіх діток.

Блиск в очах дітей,які вірять у новорічне диво, вселяє віру в серця. Вони щиро співають зимові пісеньки,щоб показати злому чорту,що робити капості – це погано. Вчаться у маленьких янголят творити добрі справи та радісно зустрічають Святого Миколая. Але найкращим прикладом для дітвори є те, коли добрі справи на їх очах творять дорослі.

Жодної гілочки, бо поводили себе чемно. Благодійники не лише дарували цукерки, а й демонстрували – творити добро потрібно вчитись змалечку. Не забуваймо, з дітьми завжди стаються дива, адже вони в них щиро вірять. Тому нам, вже дорослим, хоч раз в рік потрібно вчитись у малюків вірити в диво і воно обов’язково трапиться.
Tell your friends about this entry in social networks

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz