Як живуть та про що мріють мешканці Лисогірки
16/11/2016

Як живуть та про що мріють мешканці Лисогірки

Реформи, завдяки яким село «співає». З моменту об’єднання територіальних громад життя селян розпочалося майже як з нової сторінки. Тепер чи не у кожному населеному пункті є свій староста.  Саме він слідкує за порядком на, так би мовити, своїй території. І Лисогірка Летичівського району не виключення.  Староста села — Емілія Тадеушівна — намагається не лише створити комфортні умови для життя, але й прагне долучити тутешніх мешканців  до культурного відпочинку. Відтак, Храмове свято Кузьми-Демяна взялися відзначати усі гуртом, з піснями та танцями.

Сильний снігопад та заметені дороги селян не злякали. Люди, попри негоду та холодний вітер, таки завітали на День народження Лисогірки. Кажуть: необхідно радіти життю та згуртовуватися, незважаючи на будь-яку погоду.

Гості із захопленням спостерігають за концертом, аплодують вокальним колективам і діляться своїми мріями. Сільські жителі хочуть, аби у Лисогірці побільшало робочих місць, оскільки для молоді немає жодних перспектив залишатися у рідному селі.

Втім, Емілія Тадеушівна зазначає: стратегія розвитку вже почала працювати на благо села. І зрушення не за горами. Можливості  та перспективи для молоді є, і вони чималі. Так, уже знайшли приміщення, яке годиться для відкриття швейного цеху чи навіть фабрики. Проте інвестора поки що немає.

Усі з нетерпінням чекають, коли у Лисогірку врешті завітає інвестор. Завдяки цьому, в рази збільшиться кількість робочих місць та покращиться рівень життя селян. На іменини завітав і голова меджибізької  об’єднаної територіальної громади. Михайло Демків певен  — Україна починається з села. Відтак, організовувати ось такі заходи просто необхідно.

Звучали українські пісні та вірші. Також  не забули вшанувати і полеглих воїнів АТО та ветеранів.

Протягом усього дня, незважаючи на сніг та мороз, жителі Лисогірки відзначали храмове свято. Вони не лише відпочили від домашніх турбот , але й поспілкувалися із односельцями та дізналися чимало корисного… тепер вони чекають на інвестора, завдяки якому зможуть жити та заробляти на життя у рідному селі. І нікому не доведеться виїжджати у великі міста на пошуки роботи.

Холодний день минув, проте він на довго залишив свій теплий слід у серцях людей. Такі свята неабияк надихають і звеселяють селян. Тож бережімо українське село, а разом з тим і звичаї та традиції нашого народу.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz