Благодійний забіг: «Біжи за тих, хто не може»
08/05/2016

Благодійний забіг:«Біжи за тих, хто не може»

8 травня по всьому світу пройде благодійний забіг Wings for Life World Run.

Його географія охопить п’ять континентів і 33 країни. Гроші, зібрані в рамках забігу, будуть направлені до фонду Wings For Life, який займається пошуками способів лікування травм спинного мозку.

Wings for Life World Run – унікальний вид бігових змагань. Він одночасно стартує в десятках міст по всій планеті.

Фініш для кожного учасника настає в різний час і на різних дистанціях. За півгодини від початку забігу зі стартової прямої виїжджає автомобіль-кетчер. Він зчитує інформацію з маячків, які видаються спортсменам. Автомобіль поступово нарощує швидкість і наздоганяє учасників. Момент, коли тебе обігнав Catcher Car, і є твій персональний фініш. Щойно учасник забігу перетинає таку фінішну лінію, в онлайн-базі з’являється інформація про результати його забігу.

Хмельничани теж мають можливість долучитись до благодійної акції. Оскільки Хмельницький не включено в перелік офіційних трас, є альтернатива: додаток Wings for Life World Run – Selfie Run. Завдяки йому усі учасники можуть віддалено стати частиною забігу, де б не знаходилися. Потрібно просто завантажити додаток Selfie Run для iOS або Android безкоштовно.

Старт благодійного забігу 8 травня 2016 року о 14:00

від майданчика поруч із Готельно-ресторанним комплексом «Лелека»

(1,5 км. по Вінницькій трасі від м. Хмельницького).

Висловлюємо подяку за підтримку в організації заходу Благодійній організації «Фонд родини Кольгофер», Хмельницькій місцевій організації Товариства Червого Хреста, Хмельницькому молодіжному клубу розвитку, Головному управлінню Національної поліції в Хмельницькій області, Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

Голова ініціативної групи Wings for Life World Run у м. Хмельницький

Едуард Бондаренко

(098) 228-92-52

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі