Ukrainian competition of children’s pictures “UKRAINE THROUGH THE EYES OF CHILDREN”
21/08/2017

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

АНКЕТА

УЧАСНИКА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ

«ОМРІЯНА УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ»

Учасник конкурсу дитячих малюнків

«ОМРІЯНА УКРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ»

П.І.Б.

(учасника конкурсу)

Вік учасника конкурсу та дата його народження

(дд.мм.рр.)

Назва навчального закладу

(школа, садочок)

Поштова адреса учасника конкурсу

(індекс, область, район, місто/село, вул., буд., кв.)

П.І.Б. та номер мобільного телефону одного із батьків (з метою забезпечення подальшої участі дитини при врученні цінного подарунку у м. Києві у разі перемоги в Конкурсі)
         

 

 

Заповнену анкету разом із художньою роботою направити на адресу:

29013, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 21

 

Ідея

Конкурсу малюнків

«Омріяна Україна очима дітей»

«Омріяна Україна очима дітей» – це образ майбутнього, який хочуть бачити діти, це мрія, яка рано чи пізно має стати реальністю. Сьогодні ми створюємо можливість дітям з усієї України самим намалювати Україну майбутнього.

Усе починається в той момент, коли дитина бере в руки пензлик та бачить фарби. Ми даємо можливість дітям висловити свої почуття і розвинути в їх свідомості яскраві, позитивні образи майбутнього, показати їм, як вони можуть зробити світ яскравішим і кращим. Ми вчимо дітей творити прекрасне майбутнє.

Однак ми не лише розвиваємо у дітей здатність мріяти, але й закладаємо основи патріотичного виховання, адже діти в своїх мріях пов’язують своє майбутнє саме з Україною, її розвитком та розквітом!

Однак для того, щоб дитячі образи “Омріяної України” стали дійсністю, необхідно, щоб їх побачило якомога більше людей по всій країні.

Адже своїми світлими малюнками діти впливають на сьогодення України. Їхні малюнки стають позитивним імпульсом для українського суспільства, дарують віру в завтрашній день, надихають і запалюють серця дорослих українців. Відтак, дитячі мрії допомагають українському суспільству пережити скрутні часи.  

 

Про Конкурс-фестиваль

У 2014 році благодійним фондом «Омріяна Країна» за підтримки Міністерства культури України було започатковано проведення щорічного Конкурсу-фестивалю дитячих малюнків «Омріяна Україна очима дітей».

Понад 200 учасників з усіх куточків України надіслали свої малюнки на Конкурс. Вони були представлені до Дня незалежності України виставкою в Києві на фасаді «Українського дому» з 22 серпня по 16 вересня 2014 року.

Також дитячі мрії побачили сотні тисяч пасажирів столичного метрополітену в рамках виставки «Омріяна Україна очима дітей», яка тривала з 16 січня по 28 лютого 2015 року  на станції метро «Золоті Ворота».

У 2015 році щорічний Конкурс-фестиваль проходив з особливим розмахом. Прийом малюнків тривав з квітня по липень. Загалом отримано до 1500 малюнків з усіх областей України.

Авторитетне журі на чолі з всесвітньо відомим художником Джамалем Бадваном визначило 30 авторів найкращих малюнків, яких запросили на урочисте нагородження до Києва. 23 серпня 2015 року, на Майдані Незалежності Перша леді Марина Порошенко нагородила переможців Конкурсу почесними грамотами.

Також переможці конкурсу спільно намалювали велику картину «Омріяна Україна», яка за своїми розмірами була внесена до Книги рекордів України.

Водночас, 100 кращих малюнків були презентовані в рамках виставки «Омріяна Україна очима дітей» просто неба на Хрещатику.

 

Концепція

Конкурсу «Омріяна Україна очима дітей»

на 2017 рік

У 2017 році Конкурс малюнків «Омріяна Україна очима дітей» проводиться у партнерстві Благодійним фондом «Омріяна Країна» та Благодійною організацією «Фонд Родини Кольгофер» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України.

Музою цьогорічного Конкурсу «Омріяна Україна очима дітей» є народна улюблениця, солістка Державного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, співачка – Злата Огнєвич.

Для підготовки і проведення Конкурсу в 2017 році створюється Оргкомітет, до складу якого входять представники БФ «Омріяна Країна» та БО «Фонд родини Кольгофер». До складу Оргкомітету за рішенням Організаторів можуть також запрошуватися представники органів державної влади, громадських та благодійних організацій, підприємств та установ, а також, діячі культури і мистецтва.

До участі в Конкурсі запрошуються діти дошкільного віку (від 3 до 6 років), молодшого (від 6 до 10 років), середнього (від 10 до 15 років) та старшого (від 15 до 18 років) шкільного віку з усієї України.

 

Умови участі:

  1. Прийом художніх робіт (малюнків, панно, аплікацій тощо) триватиме з 15.02 по 01.05.2017 року.
  2. Для участі в Конкурсі учасники мають надіслати на адресу Оргкомітету (29013, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 21) свою роботу із заповненою Анкетою учасника підписану відповідно до вимог Конкурсу.

Повні умови участі розміщені на офіційних сайтах Організаторів: www.fondrodynykolgofer.com.ua та www.mriyafest.org

Відбір кращих робіт здійснюватиме Журі Конкурсу, до складу якого увійдуть визначні діячі культури і мистецтва. Членів Журі Конкурсу визначає Оргкомітет.

100 найкращих дитячих робіт, відібраних Журі, візьмуть участь у виставці, організованій в м. Києві до Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2017 року. Також  будуть проводитись виставки дитячих малюнків в різноманітних локаціях з червня по грудень 2017 року. Автори робіт, що візьмуть участь у виставці, будуть відзначені дипломами та цінними призами.

Для підготовки і проведення Конкурсу Оргкомітет залучає широке коло партнерів – інформаційних та організаційних. Для покриття витратної частини Конкурсу залучаються спонсори та меценати. Також Оргкомітет організовує збір коштів через Інтернет-сайти Організаторів та інші мережеві ресурси.

 

Адресою для прийому дитячих малюнків є поштова адреса

БО «Фонд родини Кольгофер»

 29013, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 21

 

Про організаторів

Конкурсу-фестивалю

«Омріяна Україна очима дітей»

Благодійний фонд «Омріяна Країна» було засновано в 2012 році Олексієм та Юліаною Толкачовими для ініціювання світоглядних змін в українському суспільстві та популяризації цінностей любові, краси, творчості, гармонії, відповідальності. Фонд успішно реалізує масштабні проекти у сфері культури, виховання, світоглядного розвитку, екологічної активності. Зусиллями Фонду відзнято перший художній фільм у зоні АТО – короткометражну стрічку «Міна», а також здійснюється збереження і реставрація Шарівського палацу на Харківщині.

Дізнатись більше про діяльність БФ «Омріяна Країна» – www.okfund.org

Благодійна організація «Фонд Родини Кольгофер» створений у Хмельницькому задля підтримки добробуту людей. Він працює на потребу соціально незахищених верств населення, людей з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів обдарованих дітей та для зміцнення інституту сім’ї. Співпрацюючи з українськими та міжнародними фондами, організація продовжує розвивати потенціал дітей та молоді, працювати задля покращення життя соціально незахищених людей, інвалідів, ветеранів.

Дізнатись більше про діяльність БО «Фонд Родини Кольгофер» – www.fondrodynykolgofer.com

 

 

 

Оголошені результати Конкурсу 2017 року!

Неймовірно складним видався цьогорічний Конкурс — до Оргкомітету надійшло понад 5 тисяч художніх робіт!
Однак після тривалих консультацій та розгляду конкурсних робіт вдалося визначити переможців.
Цьогоріч переможцями стали 26 учасників, і до 26-ї річниці незалежності України вони будуть урочисто нагороджені в Києві, 24 серпня 2017 року.

Муза Конкурсу Злата Огнєвіч, організатори Конкурсу — Валерій та Оксана Гольгофер, Олексій та Юліана Толкачови — вручать переможцям дипломи та цінні подарунки.

Переможцями Конкурсу стали:

1. Августинська Інна, 15 років, м.Бердичів, Житомирська обл.
2. Завєдєєва Анастасія, 15 років, с. Тарасівка, Київська обл.
3. Катела Ірина, 15 років, с. Красна Поляна, Донецька обл.
4. Катрич Володимир, 12 років, м.Галич, Івано-Франківська обл.
5. Ківенко Ганна, 17 років, с. Плещіївка, Донецька обл.
6. Кобилинська Анастасія, 18 років, м.Бердичів, Житомирська обл.
7. Ковальська Софія, 9 років, м. Люботин, Харківська обл.
8. Косоногова Аліна, 14 років, м. Лисичанськ, Луганська обл.
9. Костенко Софія, 15 років, м. Золочів, Львівська обл.
10. Куля Ольга, 12 років, м. Херсон
11. Луців Богдан, 12 років, с. Бортники, Львівська обл.
12. Малоок Артем, 9 років, м. Ізмаїл, Одеська обл.
13. Масан Карина, 13 років, м. Бердичів, Житомирська обл.
14. Матяш Ксенія, 15 років, м. Лисичанськ, Луганська обл.
15. Міцкевич Денис, 8 років, м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.
16. Міщанова Анастасія, 14 років, м.Павлоград, Дніпровська обл.
17. Павленко Каріна, 12 років, с. Чистоводівка, Харківська обл.
18. Перехрест Олександр, 11 років, м. Драбів, Черкаська обл.
19. Сабєєва Ксенія, 13 років, м. Житомир
20. Серга Каріна, 16 років, с.Новопетриківка, Донецька обл.
21. Сидоренко Дар’я, 13 років, Київ
22. Старовойт Денис, 12 років, смт.Томашгород, Рівненська обл.
23. Струк Роланд, 11 років, м. Тернопіль
24. Харькова Єлизавета, 8 років, м. Дніпро
25. Цівковська Оксана, 16 років, м.Миколаївка, Донецька обл.
26. Чижевська Дарина, 10 років, смт. Теплик, Вінницька обл.

Організатори запрошують переможців приїхати до Києва 23-24 серпня і разом відсвяткувати День незалежності України!

Оргкомітет покриває витрати на проїзд та ночівлю для кожного переможця і 1 дорослого (супроводжуючої особи). Для узгодження деталей, прохання до переможців зв’язатися з Оргкомітетом за телефоном 095-870-80-10.

Також були визначені Призери Конкурсу, які поштою отримають Дипломи Конкурсу та пам’ятні сувеніри.

Призери Конкурсу:

1. Анферов Олександр, 13 років, смт. Заводське, Тернопільська
2. Біліченко Вероніка, 13 років, смт. Андріївка, Харківська обл.
3. Бойчук Михайло, 12 років, м.Галич, Івано-Франківська обл.
4. Бондар Дарина, 12 років, м. Деражня, Хмельницька обл.
5. Борлак Марія, 14 років, с. Дмитрівка, Одеська обл.
6. Бухаленкова Анна, 14 років, м.Горішні Плавні, Полтавська обл.
7. Васильєва Анна, 14 років, м.Павлоград, Дніпровська обл.
8. Галас Ярина, 13 років, м. Золочів, Львівська область
9. Гладка Крістіна, 9 років, м.Сокиряни, Чернівецька обл.
10. Глуханюк Іванна, 16 років, м.Галич, Івано-Франківська обл.
11. Гололобова Єлізавета, 13 років, м. Краматорськ, Донецька обл.
12. Гунько Ольга, 14 років, м. Дніпро,
13. Джулик Олена, 9 років, м.Павлоград, Дніпровська обл.
14. Дідик Світлана, 14 років, м.Хмільник, Вінницька обл.
15. Дрокін Микола, 13 років, м.Харків,
16. Дубовик Аліна, 13 років, с. Соснівка, Полтавська обл.
17. Євдокименко Софія, 14 років, м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.
18. Жовна Поліна, 10 років, м. Кривий Ріг, Дніпровська обл.
19. Кажуріна Карина, 13 років, м.Бердянськ, Запорізька обл.
20. Касяненко Софія, 12 років, м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.
21. Козирко Альона, 14 років, м. Гадяч, Полтавська обл.
22. Колесник Ярослав, 8 років, м. Старокостянтинів, Хмельнийька обл.
23. Коровкіна Софія, 9 років, м. Керемінна, Луганська обл.
24. Костенко Валерія, 9 років, м.Авдіївка, Донецька обл.,
25. Кошелюк Антон, 10 років, м. Херсон
26. Краївська Лілія, 15 років, , с. Жирова, Львівська обл.
27. Краївська Павліна, 12 років, , с. Жирова, Львівська обл.
28. Крівсун Дар’я, 14 років, м.Павлоград, Дніпровська обл.
29. Кузнецова Аліса, 15 років, м. Миколаївка, Донецька обл.
30. Кухтарук Юлія, 8 років, м. Івано-Франківськ
31. Літинський Владислав, 13 років, м.Хмільник, Вінницька обл.
32. Ляшенко Вероніка, 15 років, м. Люботин, Харківська обл.
33. Макаров Тарас, 16 років, с.Тужилів, Івано-Франківська обл.
34. Марцинюк Юлія, 13 років, Волинська область,
35. Медюх Юлія, 12 років, м. Ходорів, Львівська обл.
36. Міненко Крістіна, 14 років, , м. Конотоп, Сумська обл.
37. Мінова Олена, 13 років, м.Ізмаїл, Одеська обл.
38. Морозов Святослав, 12 років, с. Кривче, Тернопільська обл.
39. Надрага Сабіна, 14 років, с. Ясень, Івано-Франківська обл.
40. Онофрічук Марія, 10 років, смт. Крижопіль, Вінницька обл.
41. Павлишина Діана, 12 років, м. Ірпінь , Київська обл.
42. Папакін Артем, 10 років, с. Красна Поляна, Донецька обл.
43. Перерва Єлизавета, 13 років, м. Торецьк, Донецька обл.
44. Поварніцина Софія, 7 років, м. Суми,
45. Подшивалова Ольга, 9 років, м. Кропивницький, Кіровоградська обл.
46. Поплавська Валерія, 12 років, м. Новоукраїнка, Кіровоградська обл.
47. Приходько Ангеліна, 15 років, м. Боярка, Київська обл.
48. Прохорова Дарья, 11 років, м. Кривий Ріг, Дніпровська обл.
49. Сабрига Софія, 12 років, м. Золочів, Львівска область
50. Савіна Марія, 12 років, м. Павлоград, Дніпровська обл.
51. Семенович Кристина, 11 років, с. Просіка, Чернівецька обл.
52. Слінченко Анастасія, 17 років, м. Красноград, Харківська обл.
53. Сніховська Олга, 13 років, с. Судилків, Хмельницька обл.
54. Сумарюк Марія, 15 років, м. Сторожинець, Чернівецька обл.
55. Тандеряк Тарас, 14 років, смт. Чемерівці, Хмельницька обл.
56. Терехова Ганна, 11 років, м. Лисичанськ, Луганська обл.
57. Терещенко Вікторія, 15 років, м.Херсон,
58. Турло Поліна, 16 років, м. Покровськ, Донецька обл.
59. Усачова Софія, 12 років, м. Кривий Ріг, Дніпровська обл.
60. Шатровська Єлизавета, 15 років, м. Дніпро
61. Шахова Вікторія, 12 років, м.Авдіївка, Донецька обл.
62. Швецова Анна, 12 років, м. Корсунь-Шевченківський, Черкаська обл.
63. Шмідт Єва, 13 років, м. Дніпрорудне, Запорізька обл.
64. Юрченко Дарина, 8 років, м. Конотоп, Сумська обл.

Малюнки Переможців та Призерів будуть презентовані на виставці, яка пройде 23-24 серпня в Києві просто неба, під Аркою дружби народів.

Всіх, хто не переміг, закликаємо не засмучуватися! Ваші мрії все одно неодмінно збудуться.

Мрійте! І Україна день за днем ставатиме все більше схожою на Омріяну!

Ukrainian competition of children's pictures "UKRAINE THROUGH THE EYES OF CHILDREN"
Tell your friends about this entry in social networks