Про фонд

“Об’єднаймося в родину, щоб наповнити життя ближнього світлом та любов’ю”

 

Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» розпочала свою діяльність у 2008 році, офіційно зареєстрована – у 2012 році.

 

Ще до створення благодійної організації  родина Кольгофер  багато років працювала задля підтримки добробуту людей. Вдалося здійснити мрії багатьох людей – як дорослих, так і маленьких подолян. За ці роки утворилася велика команда однодумців – друзів і партнерів, які сьогодні об’єдналися у велику родину – благодійну організацію «Фонд родини Кольгофер».

 

Спільними зусиллями ми зможемо працювати на потребу соціально незахищених верств населення, людей з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів, обдарованих дітей та задля зміцнення інституту сім’ї. Співпрацюючи з українськими та міжнародними фондами, ми будемо продовжувати розвивати потенціал наших дітей та молоді, працювати задля покращення життя соціально незахищених людей, інвалідів, ветеранів.

 

«Фонд  родини  Кольгофер» створений, щоб допомогти у вирішенні проблем жителів Хмельницького та області. Ми об’єдналися в дружню родину, аби зробити життя ближніх кращим, а світ – добрішим, щоб навчити дітей поважати батьків, а батьків – вірити в щасливе майбутнє.

 

 Ми відкриті для спілкування і завжди раді новим друзям та партнерам, які небайдужі до майбутнього подолян і готові допомогти ближньому.

Стати партнером фонду

Залиште свої контакти в формі праворуч і ми з вами зв'яжемось