День села у Голоскові: з піснями, танцями та смаколиками для дітлахів
30/05/2018

Голосків – найбільше село у Летичівському районі. Нині тут проживає близько 1300 осіб. Славиться поселення не лише чисельністю, а й своїми досягненнями. У Голоскові є власна школа й дитячий садочок. Окрім того, мають спортивний комплекс, де вихованці загартовують свій дух та тіло, відтак  представляють свій край на всеукраїнських змаганнях, при цьому виборюючи призові місця. А у найближчих планах влади та мешканців – ще більше удосконалити любий серцю Голосків.

22 травня Голоскові «виповнилося» 525 років. Саме свято припадає на 19 грудня, проте ухвалили рішення перенести День села на теплу пору, на Літнього Миколая. Гуляння цьогоріч було доволі масштабним. Просто неба розгорнулася кухня: майстри смажили шашлики та варили бульйон. Поряд організували невеличкий магазинчик – дітлахи могли поласувати солодкою ватою та попкорном, а після частувань пострибати на батутах. На усіх мешканців села чекала й насичена концертна програма. Глядацька зала була переповнена. На сцені розважав населення піснями, танцями та різними мініатюрами тутешній творчий колектив. А учні виконали пісні про рідну школу, наймолодші ж потішили віршами, присвяченими рідному селу.

Пан Віктор вже протягом 37 років займається благоустроєм Голоскова, а саме прибирає територію, фарбує та навіть за необхідності ремонтує. А головне, що всією душею любить свою роботу і прививає це бажання своїм синам. Своїм прикладом доводить – у селі живуть найпрацьовитіші й хороші люди.

У Голоскові проживає аж 8 багатодітних мам, які мають у сім’ї більше 5-ти дітлахів. Пані Галина виховує десятьох. Найстаршому синові уже 30, а молодшим двійнятам – лише по 9. Має жінка й онуків – їх у неї шість.

Марія Миколаївна – майстриня на всі руки. У її сім’ї – 8 діточок. Й попри піклування про таку велику родину, жінка знаходить час для захоплення – вона є учасником того творчого колективу, що саме на святі розважав гостей. Крім того, ще і вишиває! На Дні села роботи Марії були представлені на виставці, а її діти часто вбираються у одяг, який оздобила мати.

Багатодітні сім’ї як ніхто заслуговують особливої підтримки та поваги. Саме тому Благодійний фонд родини Кольгофер привітав матусь щедрими подарунками.

Голосків продовжує активно розвиватися: підростаюче покоління тут тренує і розум, і тіло, а населення загалом має комфортні умови, аби жити та працювати. А завдяки підтримці і співпраці з благодійниками є можливість рухатися далі, до кращого майбутнього.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz