Асоціація благодійників України спільно з Благодійний фондом «Хесед Бешт» та Благодійною організацією «Фонд родини Кольгофер» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, громадські та благодійні організації, молодіжні спільноти Хмельницької області номінуватися або номінувати своїх колег на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна». У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2019 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.
Асоціація спільно з регіональними партнерами прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в країні та окремо у Хмельницькій області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які реалізували значні благодійні проекти, а також публічно стимулювати їх до поширення ефективних доброчинних практик.
Цього року Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок номінантів визначить переможців і лауреатів «Благодійної України», вшанування яких відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться на урочистій церемонії «Благодійна Хмельниччина – 2019» у м. Хмельницький та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2019» у м. Києві. Церемонії нагородження пройдуть навесні 2020 року.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2019»: konkurs.blago@gmail.com до 1 березня 2020 року. Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу.
Заповнюючи заявку, обов’язково вкажіть номінацію у якій хочете взяти участь. У цьому році існує 17 основних, 3 індивідуальні та 4 спеціальні номінації:
Основні колективні номінації:
1.Благодійність великого бізнесу.
2.Благодійність середнього та малого бізнесу.
3.Корпоративна благодійність.
4.Колективне волонтерство.
5.Всеукраїнська благодійність.
6.Регіональна благодійність.
7.Місцева благодійність.
8.Благодійність в охороні здоров’я.
9.Благодійність в освіті та науці.
10.Благодійність в культурі та мистецтві.
11.Благодійність в соціальній сфері.
12. Благодійність в сфері екології та охорони довкілля.
13.Благодійність в захисті України.
14.Благодійність неурядового сектору.
15.«Добро починається з тебе».
16.Благодійна акція року.
17.«Платформа добра».
Індивідуальні номінації:
1.Благодійник року.
2.Волонтер року.
3.Меценат року.
Спеціальні номінації:
1.Народний благодійник.
2.Медіа про благодійність
3.Благодійність медіа
4.Допомога з-за кордону.
Перед тим як обрати номінацію, ознайомтеся із Положенням “Про Національний конкурс «Благодійна Україна», або окремо з витягом з Положення «Конкурсні номінації», де описана кожна із номінацій.
За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 067-164-04-11; e-mail: konkurs.blago@gmail.com, сайт: http://blagoukraine.org/
Регіональний партнер конкурсу у Хмельницькій області Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт», контакти: e-mail: hesedbesht@ukr.net, тел..: (0382) 70-22-54, сайт: http://www.hesedbesht.org.ua/. Співорганізатор – Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер», сайт: https://www.fondrodynykolgofer.com/
Про БФ «Хесед Бешт». Фоед створений у 1999 році організацією „Джойнт”. Благодійний фонд «Хесед Бешт» обслуговує людей, що мешкають у 103 населеному пункті Хмельницької, Рівенської, Луцької та Тернопільської областей. На початку своєї діяльності Фонд зосередив увагу на напрямках роботи, що й дали назви програмам, за якими установа допомагала людям: «Харчування», «Догляд на дому», «Медицина», «Зимова допомога». А таких видів допомоги, у першу чергу, потребували малозахищені в соціальному плані члени єврейської громади. Значну кількість серед них становили люди, що пережили Холокост, загибель рідних, залишились одинокими. За тринадцять років роботи кількість послуг, які отримують клієнти Фонду значно зросла та урізноманітнилась, і зараз їх нараховується більше як 150 найменувань. Робота ведеться не лише в соціальному, а й у культурному, міжнаціональному, гуманітарному, історичному, мистецькому напрямках. Деталі.
Про БО «Фонд родини Кольгофер». Організація розпочала свою діяльність у 2008 році, офіційно зареєстрована – у 2012 році. Працює задля підтримки добробуту людей, на потребу соціально незахищених верств населення, людей з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів, обдарованих дітей та для зміцнення інституту сім’ї. Співпрацюючи з українськими та міжнародними фондами, організація продовжує розвивати потенціал дітей та молоді, працювати задля покращення життя соціально незахищених людей, інвалідів, ветеранів. Фонд родини Кольгофер створений, щоб допомогти у вирішенні проблем жителів Хмельницького та області.
Awesome post! Keep up the great work! 🙂