Міні-гранти для Меджибізької та Летичівської територіальних громад
20/07/2016

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська і “Англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Мини-гранты для Меджибожской и Летичевской территориальных общин


Міні-гранти для Меджибізької та Летичівської територіальних громад

Розвиток – запорука успіху. А стратегія розвитку – гідний вклад у майбутнє Хмельниччини. Старости Меджибізької та Летичівської об’єднаних територіальних громад за одним столом зібралися уже втретє. Адже тільки спільними думками та зусиллями можна досягти плідних результатів. Головне — рухатися у правильному напрямку та впевненими кроками.

Для натхнення – масштабні бізнес-проекти. Щозустрічі старости мають змогу слухати досвідчених спікерів та «намотувати собі на вус». Адже презентовані бізнес-моделі можуть бути адаптовані під потреби і можливості як Меджибізької, так і Летичівської територіальних громад. Цього разу, старости дізналися про перевагу тепличних господарств, також поговорили про бджільництво та фермерство.

Не стояти на місці – рухатися вперед! Новоутворені тергромади прагнуть до ефективного розвитку, аби Хмельниччина вийшла на новий, більш достатній рівень. І це можливо завдяки подібним зустрічам, позаяк кожен дізнається щось нове та поділиться корисною інформацією з іншими.

Вже до кінця року Меджибізька та Летичівська територіальні громади матимуть повністю розроблений стратегічний план розвитку. Знатимуть, на що варто звернути увагу, а про що краще взагалі забути. Головне, спільна мета та об’єднані зусилля.

Аби сприяти сталому розвитку територіальних громад, Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» започатковує конкурс соціальних проектів. Громадські організації та ініціативні групи матимуть змогу отримати міні-гранти. Власне, охочим потрібно буде розробити проект у напрямку культури, туризму, екології або ж вигадати щось абсолютно нове. В нагороду – грант у розмірі до 10 000 гривень.

Результати конкурсу будуть оголошенні 5 вересня 2016-го року. Виграні проекти реалізовуватимуться з вересня по грудень . Сподіватимемося, у громадських організацій та ініціативних груп буде безліч ідей, які допоможуть розвинути Меджибізьку та Летичівську тергромади. А разом із ними Хмельниччину та Україну в цілому.
Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz