У Хмельницькому День театру відзначили прем’єрою
27/03/2018

Кінематограф, радіо, телебачення – усе це стало невід’ємною частиною життя будь-якої людини. Проте, ще до появи сучасних технологій суспільство винайшло спосіб розваги та разом з тим і можливість розвиватися – це театр. Комедії, драми, політичні сатири  – те, що знайомо кожному, втілюється перед глядачем наживо, передаючи усі хвилювання та радощі.

27 березня увесь світ відзначає день театру. А напередодні свята в стінах музично-драматичного театру імені Старицького відбулася велика прем’єра англійської комедії «Божевільна ніч, або №13», творцем якої є драматург Рей Куні. А режисерував – молодий постановник з Луцька.

Історія розгортається навколо британського політика, який вирішив «гарно та весело провести час» з секретаркою свого опонента, проте втрапив в неприємну ситуацію.  Головна мета п’єси – показати, що не дивлячись на статус, усі ми люди, і халепа може трапитися з кожним. Роль Річарда Увіллі, головного персонажа, виконує народний артист з Хмельницького Ігор Сторожук. Чоловік віддав театру 35 років свого життя, і за цей період спробував себе в різноманітних амплуа.

Прем’єра вистави зібрала повну залу глядачів. Хмельничани діляться, в 21 столітті сценічне мистецтво все одно залишається актуальним, адже воно – живе і непідробне.

Підтримує драматичне мистецтво і благодійний фонд родини Кольгофер, які завжди сприяють розвитку культури в місті.

Микола Гоголь колись сказав: «Театр – це кафедра, за якою можна сказати багато різних речей». Адже кожна вистава несе в собі певний не тільки розважальний, але й повчальних зміст, порушуються життєві проблеми, вона змушує замислитися над собою та своїми діями. Розвивайтеся та долучайтеся до прекрасного і ви!

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz