КОНКУРС «МОЯ ЩАСЛИВА РОДИНА»
01/03/2016

Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» оголошує КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «МОЯ ЩАСЛИВА РОДИНА»

В рамках конкурсу Благодійна організація «Фонд родини Кольгофер» хоче виявити творчих, талановитих дітей віком від 3 до 15 років, які через малюнок на папері розкриють своє бачення вислову: «МОЯ ЩАСЛИВА РОДИНА».

Участь у конкурсі можуть прийняти діти лише з Хмельницької області. Всі роботи візьмуть участь у конкурсі, а переможці отримають цінні подарунки.

Умови конкурсу:

1. Створити малюнок на папері на тему: «МОЯ ЩАСЛИВА РОДИНА»;

2. Для реєстрації на участь у конкурсі необхідно до 10 травня 2016 року надіслати малюнок із заповненою реєстраційною картою на поштову адресу Благодійної організації «Фонду родини Кольгофер»: 29013, м. Хмельницький, вул. Камянецька, 21, ТРЦ «Либідь Плаза» (із поміткою «Для участі в Конкурсі»). Роботи без реєстраційної карти участі в конкурсі не беруть.

3. З 10 по 31 травня 2016 року буде визначено переможців, а 1 червня 2016 року у м. Хмельницькому проведено БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН, лотами на якому будуть роботи учасників конкурсу.

Після реалізації конкурсних робіт на аукціоні виручені кошти буде спрямовано на закупівлю ліків дітям із онкологічними захворюваннями.

Вручення подарунків проводитиметься тільки серед зареєстрованих учасників конкурсу.

Строки проведення конкурсу: з 1 березня до 31 травня 2016 року.

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі