23.07.2016 there was held Hi-tech picnic with the support of our charitable organization “Kolgofer Family Fund”
29/07/2016

23.07.2016 there was held Hi-tech picnic with the support of our charitable organization “Kolgofer Family Fund”, where technical developments of our compatriots were presented


Вперше у місті влаштували пікнік з науковим «присмаком». Усі бажаючі могли переконатися у тому, що наші навчальні заклади та підприємства йдуть в ногу з часом. Влаштував такий захід Молодіжний клуб розвитку, за підтримки Міністерства молоді та спорту і благодійної організації «Фонд родини Кольгофер». Така співпраця дала свої результати.

Хай-тек пікнік тривав 12 годин, з 10 ранку до 10 вечора. На хмельничан чекали виставкова та інтерактивна зони, де вони могли побачити технічні новинки, які розробляють наші ж містяни. Енергозберігаючі винаходи, 3Dпринтери, робототехніка та багато іншого змогли здивувати відвідувачів.

На Hi-tech пікнік завітало й багато стартаперів. Вони представили проекти, які планують втілити в життя. Один із таких – динамічна система відображення зображення на колесі велосипеда. Колесо винаходити не довелося, але його модернізація справді вражає.

Однією з родзинок виставкової зони став 3Dпринтер, розроблений студентами Хмельницького національного університету.

Значну увагу приділяють і темі енергозбереження. Зокрема, у тому ж ХНУ виготовляють сонячні панелі, які дозволяють виробляти енергію та економніше її використовувати.

Hi-tech пікнік дозволив створити платформу для зародження та використання нових наукових ідей. Організатори кажуть: це крок у майбутнє. І зробити його вдалося завдяки спільним зусиллям багатьох людей.

Самі ж учасники переконані: такий захід зміг зібрати людей, об’єднаних наукою та допомогти обговорити питання, які стосуються майбутнього області.

На Hi-tech пікнік завітав навіть гість із США. Він розповів: переконався у тому, що Україна має гарне майбутнє, завдяки молодим людям, з чудовими ідеями.

Валерій Кольгофер також зацікавився ідеями та розробками наших містян. Каже: це справді те, що допоможе не лише в теорії, а на практиці покращувати наше майбутнє.

Організатори влаштували для учасників форум, де обговорювалися стратегії розвитку та втілення нових ідей у життя. Сюди завітали й гості з Тернополя. Там теж організовують пікніки, але наукові. Тож, досвід Хмельницького пообіцяли перейняти і собі.

Хай-тек пікнік показав, що Хмельницький має свій інтелектуальний продукт. Тож усі докладені зусилля організаторів та благодійників виявилися справді результативними. Учасники сподіваються, що такі заходи стануть традиційними, і наукова спільнота нашого міста матиме необхідний рівень підтримки. Адже майбутнє за новими технологіями.
Tell your friends about this entry in social networks

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
avatar
wpDiscuz