ВНИМАНИЕ! Начат прием работ на конкурс детских рисунков!
02/03/2018

         У 2018 році Благодійною організацією «Фонд родини Кольгофер» та Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва проводиться Всеукраїнський конкурс дитячої творчості (дитячих малюнків) «Творімо добро заради миру». Даний конкурс організовано за підтримки Управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.

Музою конкурсу дитячої творчості «Творімо добро заради миру» є народна улюблениця, співачка – Тоня Матвієнко.

 

               Метою Конкурсу є формування позитивного гуманістичного образу створеного дітьми, виховання у дітей почуття відповідальності та взаємодопомоги, сприяння духовному розвитку підростаючого покоління.               Конкурс-фестиваль переслідує досягнення наступних завдань:–          розвиток фантазії, творчих здібностей та культурний розвиток дітей;-          виховання дітей в дусі любові та дбайливого ставлення до власної родини, краю, Вітчизни;-          формування патріотичних і гуманістичних цінностей, соціально-відповідального світогляду у дітей;-          залучення дітей до процесу формування культурного середовища України;-          розширення участі дітей у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей;-          посилення взаємодії та співпраці між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, закладами культури, благодійними та громадськими організаціями у сфері виховання і культурного розвитку дітей.

 

         Для підготовки і проведення Конкурсу в 2018 році створюється Оргкомітет, до складу якого входять представники Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва та БО «Фонд родини Кольгофер». До складу Оргкомітету за рішенням Організаторів можуть також запрошуватися представники органів державної влади, громадських та благодійних організацій, підприємств та установ, а також, діячі культури і мистецтва.

До участі в Конкурсі запрошуються діти молодшого (від 3 до 7 років), середнього (від 8 до 12 років) та старшого (від 13 до 16 років) шкільного віку з усієї України.

Умови участі:

  1. Прийом художніх робіт (малюнків, панно, аплікацій тощо) триватиме з 01.02 по 01.05.2018 року.
  2. Для участі в Конкурсі-фестивалі учасники мають надіслати на адресу Оргкомітету (29013, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 21) свою роботу із заповненою Анкетою учасника підписану відповідно до вимог Конкурсу-фестивалю.

 

Відбір кращих робіт здійснюватиме Журі Конкурсу, до складу якого увійдуть визначні діячі культури і мистецтва. Членів Журі Конкурсу визначає Оргкомітет.

            100 найкращих дитячих робіт, відібраних Журі, візьмуть участь у виставці, організованій в Хмельницькому академічному обласному музично драматичному театрі ім. М. Старицького до Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2018 року. Також  будуть проводитись виставки дитячих малюнків в різноманітних локаціях з червня по грудень 2018 року. Автори робіт, що візьмуть участь у виставці, будуть відзначені дипломами та цінними призами.

 

         Адресою для прийому дитячих малюнків є поштова адреса  БО «Фонд родини Кольгофер»:    29013, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 21

 

 

РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТА

УЧАСНИКА ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ

«ТВОРІМО ДОБРО ЗАРАДИ МИРУ»

 

                                            Учасник конкурсу дитячих малюнків

                                             «ТВОРІМО ДОБРО ЗАРАДИ МИРУ»

П.І.Б.

(учасника конкурсу)

Вік учасника конкурсу та дата його народження (дд.мм.рр.)

Назва навчального закладу

(школа, садочок)

Поштова адреса учасника конкурсу

(індекс, місто/село, вулиця, будинок, квартира)

 

П.І.Б. та номер мобільного телефону одного із батьків (з метою забезпечення подальшої участі дитини при врученні цінного подарунку у м. Києві у разі перемоги в Конкурсі)

 

 

 

 

 

 

  1. П.І.Б. (учасника конкурсу)
  2. Вік учасника конкурсу та дата народження (дд.мм.рр.)
  3. Назва навчального закладу (школа, садочок)
  4. Поштова адреса учасника конкурсу (індекс, місто/село, вулиця, будинок, квартира)
  5. П.І.Б. та номер мобільного телефону одного із батьків (з метою забезпечення подальшої участі дитини при врученні цінного подарунку у м. Хмельницькому у разі перемоги в Конкурсі)

 

дата заповнення

 

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

Notify of
avatar
wpDiscuz