Усі ми родом з дитинства: свято вдалося!
02/06/2017

Все для дітей у їхній день. Справжнє свято – яскраве та динамічне – влаштували для малечі 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей у «Планеті». Організатори свята, а це “Фонд родини Кольгофер”, керівництво кінотеатру та управління соцзахисту, понад усе хотіли влаштувати сімейне свято для багатодітних родин.

Від самого ранку наймолодші містяни починають святкувати. А дорослі тим часом і собі додають емоцій у спогади. Сьогодні вони ведуть онучат, доньок та синочків на перегляд мультфільму.

В перший літній та дуже сонячний день у стінах “Планети” лунає дитячий сміх. У фойє кінотеатру видимо-невидимо дітлахів. Усі нетерпляче чекають, коли ж на великому екрані розпочнуться пригоди горобчика Річарда. Цього дня дві сотні дітей із багатодітних родин переглянуть мультфільм «Пташиний ульот».

Радість малечі та дорослим подарувала благодійна організація «Фонд Родини Кольгофер». Цього дня співорганізатори свята подарували двом сотням дітей не лише безкоштовні квитки, а й величезний солодкий подарунок.

У Словяна Воронецького, начальника міського соцзахисту, своїх троє, а багатодітних – понад тисячу. Нам каже – чужих дітей не буває. 1 червня він разом із командою хотіли влаштувати справжнє дитяче свято, яке не забудеться.

Старання дорослих не були марними. У кіно йшли цілими родинами. Були тут не лише матусі, а й татусі.

День захисту дітей у “Планеті” перетворився на справжній сімейний святковий вихідний. У стінах кінотеатру панувала невимушена атмосфера, а мультик припав до смаку усім – і найменшим, і дорослим. Організатори кажуть: родина – це найцінніше, що є у кожного з нас. Доки лунає у домі дитячий сміх, доти є в нашої країни майбутнє. Безумовно, ми живемо у складні часи. Але дитинство не можна зупинити і перенести.

«Фонд Родини Кольгофер» не випадково покликав на свято багатодітні родини. Адже благодійники підтримують саме такий формат свят – родинний відпочинок дітей із батьками, бабусями та дідусями. Адже ті хвилини, коли вони збираються разом, дають сили та наснагу до подальших звершень.

Тим часом, дітлахи вдоволені виходять із зали, де на кожного уже чекає смачний торт. Щойно вони переглянули справжню казку про горобчика, якого всиновили лелеки.

Міжнародний день захисту дітей – свято із широкою географією. На нього чекають усі діти – незалежно від того, де живуть. Завітали доброчинці із подарунками і до Старокостянтинова. Тут на них також чекали. Дітворі показали кіно, а потім усі разом, дружною родиною, куштували солодкого велетня.

Дитинство має солодкий смак. Благодійна організація “Фонд родини Кольгофер” у цей день працювала для того, щоб малеча Старокостянтинова ніколи не забула просту істину – усі ми родом з дитинства.

Благодійна організація Фонд Родини Кольгофер понад усе хоче, щоб наші діти були щасливими, успішними, веселими. Щоб у них було справжнє, казкове та кольорове дитинство. Вони цього заслуговують.

І наостанок бажаємо берегти нашу «внутрішню дитину». Ту саму, яка вміє щиро дивуватись, цікавитись, співпереживати і відчувати – щиро, без награності.

 

Розкажи про цей запис друзям у соцмережі